۱ دى:  پیامک خالی چند تومان محاسبه می‌شود؟
۳۰ آذر:   توليد موبايل ايراني مخصوص کودکان
۳۰ آذر:  سومین مدل پلتفرم Playstation 3 عرضه شد
۳۰ آذر:  با ۹ هکر معروف جهان آشنا شوید
۳۰ آذر:   کاربران مراقب کلاهبرداری پیامکی باشند
۲۹ آذر:  رتبه‌‌هاي كاذب سايت‌هاي ايراني باتقلب‌وشارژ پول!!
۲۹ آذر:  کشف حفره‌های امنیتی در برخی تلفنهای سامسونگ
آرشیو >>

Motorola RAZR V3x
موتورولا V3x:طراحی زیبا، دوربین ۲ مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری، دوربین دوم، تماس تصویری، قابلیت پخش فیلم و موسیقی، پشتیبانی بلوتوث، جاوا، ۶۴ مگابایت حافظه داخلی و قابل افزایش توسط کارت حافظه، پخش با صدای بلند

بيشتر...
در دست ساخت
آخرین بروز رسانی: ۲ آذر ۱۳۹۳
نوع سیم کارتخریدفروش
۹۱۲ کد ۲ - صفر ۵۳۰ ۵۵۰
۹۱۲ کد ۲ - کارکرده ۴۱۰ ۴۳۰
۹۱۲ کد ۳ - صفر ۴۵۰ ۴۷۰
۹۱۲ کد ۳ - کارکرده ۳۶۰ ۳۸۰
۹۱۲ کد ۴ - صفر ۳۶۰ ۳۸۰
۹۱۲ کد ۴- کارکرده ۳۰۵ ۳۲۵
۹۱۲ کد ۵ - صفر ۳۷۰ ۳۹۰
۹۱۲ کد ۵ - کارکرده ۳۱۰ ۳۳۰
۹۱۲ کد ۶ - صفر ۳۶۰ ۳۸۰
۹۱۲ کد ۶ - کارکرده ۳۰۵ ۳۲۵
۹۱۲ کد ۷- صفر ۳۴۵ ۳۶۵
۹۱۲ کد ۷ - کارکرده ۲۹۵ ۳۱۵
۹۱۲ کد ۸ - صفر ۳۳۰ ۳۵۰
- تمامی قیمت ها به هزار تومان می باشد
در دست ساخت
 

موقعیت یاب تلفن همراه بدون نیاز به برقراری تماس تلفنی


۵ آبان ۱۳۸۶ - ۱۷:۵۶

شهروندان آمریکایی می توانند تنها با پرداخت ماهانه سه دلار با استفاده از فناوری جستجوی ماهواره ای، بدون اینکه نیاز به برقراری تماس تلفنی باشد از طریق تلفن همراه محل دقیق دوستان و خویشاوندان خود را پیدا کنند.


به گزارش مهر، این سیستم که با استقبال زیاد نوجوانان آمریکایی مواجه شده است، می تواند به طور خودکار نقشه جغرافیایی منطبق با محل حضور دوستان و آشنایان مورد نظر کاربر را روی نمایشگر دستگاه تلفن همراه نشان دهد.


در حقیقت این سیستم با دریافت سیگنال های ماهواره ای و انتقال آن روی "جی پی اس" تلفن همراه می تواند به این مکان یابی دقیق دست یابد.


براساس گزارش نیویورک تایمز، ایده راه اندازی این سیستم دو سال قبل از سوی یک دانشجوی دانشگاه استانفورد به نام "سم آلتمن" که در آن زمان تنها 20 سال داشت و شیفته مخابرات و تجارت بود، مطرح شد.


وی در گفتگو با نیویورک تایمز اظهار داشت: "یکی از سوالات بسیار رایج در هنگام برقراری تماس های تلفنی "کجایی؟" است. بنابراین در آن زمان من به این مسئله فکر کردم که بدون اینکه نیاز به برقراری یک تماس تلفنی باشد چطور می توان به طور خودکار به این جواب دست یافت و سرانجام به ایده استفاده از دو تلفن همراه مجهر به Gps رسیدم. این سیستم مثل تمام "جی پی اس" ها (سیستم جهانی موقعیت یابی) با استفاده از جستجوی ماهواره ای عمل می کند. در واقع این سیستم از راه ماهواره موقعیت دقیق کسی را که سیگنال تماس را دریافت می کند، می خواند و این موقعیت را به صورت یک نقشه جغرافیایی با نشانگر موقعیت فرد روی صفحه نمایشگر کسی که تماس را برقرار کرده است، نشان می دهد. بنابراین "کجایی؟" تبدیل به یک سوال منسوخ می شود. چرا که همه می دانند که دوستانشان کجا هستند."


آلتمن دو سال بعد از ارائه این ایده شرکت " Loopt" را تاسیس کرد. به این ترتیب این جوان که امروز 22 سال دارد رئیس یکی از ارائه دهندگان اصلی این سرویس جدید و کارآمد است. شرکت Loopt با دریافت تنها سه دلار آبونمان ماهانه یک تلفن همراه سازگار با استفاده از این سرویس را به کاربران متقاضی می فروشد. این "تلفن های همراه سازگار " امروز در 55 درصد از پارک های آمریکا در دست نوجوانان دیده می شوند.


بنابراین گزارش، افراد زیادی می خواهند به این سرویس متصل شوند. اما دراینحال تعدادی نیز هستند که با آن به شدت مخالفت می کنند. درحقیقت کسانی که نگران حریم خصوصی افراد هستند در گروه مخالفان این سیستم قرار دارند.


یکی از مخالفان این سرویس، "کوین بانکستون" وکیل بنیاد مرز الکترونیک" (Electronic Frontier Foundation) است که به نیویورک تایمز اظهار داشته است: "ما نمی دانیم که کاربردهای این سیستم تاچه حدی است. به نظر می رسد که به دوره ای نزدیک می شویم که در آن مردم بیش از همیشه توسط نزدیکان خود کنترل می شوند. در حقیقت این مسئله می تواند به شدت حفظ حریم خصوصی افراد را با خطر مواجه کند."


این درحالی است که نوجوانان اشتیاق زیادی برای استفاده از این سیستم دارند چرا که می توانند تصمیم بگیرند چه کسانی را از این گروه نقشه یابی اجتماعی خارج کنند.


 
 بازگشت به لیست اخبار 

کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سایتهای پرشین بلاگ می باشد.